OCS OneCompleteService

świadczymy usługi porządkowe na najwyższym poziomie

CECHUJE NAS NOWOCZESNOŚĆ I PROFESJONALIZM

OCS OneCompleteService podnosi standardy firm sprzątających oraz wyznacza nowe trendy w usługach i podejściu do klienta. OCS wykorzystuje nowoczesne technologie i najnowszy sprzęt czyszczący wykonując m.in. sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, hal, szpitali, klatek schodowych w mieście Poznań.

W każdej chwili jesteśmy w stanie podołać każdemu zleceniu. Bez względu na to, czy wykonujemy pracę przy wózku do sprzątania czy za pomocą maszyn czyszczących, pokonujących tysiące metrów kwadratowych, zawsze bazujemy na własnym sprzęcie, transporcie i chemii. Ponadto dzięki odpowiednim szkoleniom nasi pracownicy są przygotowani do realizacji różnego rodzaju zadań.

W trosce o zadowolenie naszych Klientów zapewniamy również całą infrastrukturę podnoszącą komfort pracy i życia w obiektach przez nas obsługiwanych. Na życzenie Klienta:

  • Zimą dostarczamy maty podłogowe przechwytujące zabrudzenia,
  • Całorocznie wynajmujemy odświeżacze powietrza i serwisujemy je co 30 dni,
  • Wykonujemy ozonowanie, czyli najnowszy światowy trend (oczyszczanie powietrza z nieprzyjemnych zapachów, które zabija 99% tzw. złych bakterii, wirusów grypy itp.).

Przeprowadzamy wszelkie prace porządkowe związane z utrzymaniem czystości i pielęgnacją zieleni dla przedsiębiorstw, firm, instytucji i wspólnot mieszkaniowych.

Zdajemy sobie sprawę, że zapewnienie porządku i komfortu w miejscu pracy lub zamieszkania to ważne i odpowiedzialne zadanie, dlatego rzetelnie wykonujemy każde powierzone nam zadanie.

Kontakt