Twój komfort i porządek są dla nas najważniejsze

OCS OneCompleteService – profesjonalne usługi porządkowe

WSPÓŁTWÓRZ SUKCES NASZEJ FIRMY

Utrzymywanie czystości w obiektach sprzątanie wspólnot mieszkaniowychNa bieżąco wdrażamy nowoczesne technologie, które usprawniają pracę i wpływają na jej efektywność. Firma OCS OneCompleteServices wciąż dynamicznie się rozwija, dlatego jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij do nas swoje zgłoszenie.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są dobre warunki pracy, dlatego stawiamy na dobre relacje – każdy pracownik ma dla nas znaczenie. Zapewniamy przyjazną atmosferę w pracy oraz profesjonalne przeszkolenie do wykonywania obowiązków związanych z pracami porządkowymi i utrzymywaniem czystości w różnego rodzaju obiektach oraz pielęgnacją zieleni.

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do profesjonalnego zespołu pracowników naszej firmy, skontaktuj się z nami mailowo, wysyłając CV, lub telefonicznie, chcąc z nami porozmawiać.

Duże znaczenie ma dla nas doskonalenie swoich umiejętności oraz rzetelne wykonywanie zadań. Jeśli dla Ciebie również jest to istotne, skontaktuj się z nami i przekaż nam swoją aplikację.

Z chęcią zapoznamy się z Twoim zgłoszeniem.

 

Jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma

Rzetelność naszej firmy od zawsze jest naszym priorytetem, teraz dodatkowo każdy może sprawdzić certyfikat naszej rzetelności. Wystarczy kliknąć, aby zweryfikować naszą rzetelność.

Rzetelna firma OCS Sprzątanie

Dane kontaktowe

OCS One Complete Service
ul. Myśliwska 7/87, 60-125 Poznań
godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku: 08.00 – 16.00

tel.: 887-OCS-OCS, 887-627-627
e-mail: Zab kontakt info
strona internetowa: www.sprzatanie-ocs.pl

NIP: 7781382200
REGON: 363910086